Spotkanie jesienne w „Biedronkach”

Spotkanie jesienne w „Biedronkach”

        W dniu 25 października 2022 roku w grupie „Biedronki” odbyło się spotkanie jesienne z udziałem rodziców. Dzieci przedstawiły inscenizacje na podstawie utworu Marii Kownackiej „Jarzynki babci Balbinki”. Przedstawienie było bardzo barwne z uwagi na grę aktorską dzieci , ich kostiumy oraz oprawę muzyczną.
 
        Po przedstawieniu zaprosiliśmy rodziców do wspólnej zabawy. Były quizy i konkursy. Na koniec w krótkich wierszykach został wysławiony bohater naszego spotkania- ziemniak. Spotkanie zakończyło się ciepłym poczęstunkiem w postaci ziemniaczanej zapiekanki.
 
        W dniu 25.10.2022 „Biedronki” zaprezentowały swój występ młodszym kolegom z grup: „Misie”, „Żabki” i „Jeżyki”.
 


 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści