Starszaki z grupy VIII żegnają przedszkole

          Wreszcie nadszedł ten dzień… długo wyczekiwany, wyjątkowy i pełen emocji. Dzień, w którym starszaki wkroczyły ostatni raz na reprezentacyjną salę swojego przedszkola i zaprezentowały swój pożegnalny występ. Zajączki swoje przedstawienie rozpoczęły tańcem poloneza, którym skradły serca wszystkich gości. Następnie wyrecytowały piękne wiersze i złożyły podziękowania. Zaśpiewali także wiele pięknych piosenek, zaprezentowali kwiatowy układ taneczny. Grupa przygotowała również inscenizację pt.: Wyjeżdżamy na wakacje.
 
          Oklasków nie było końca, ale to właśnie te owacje były dowodem ciężkiej pracy dzieci. Swoimi występami podziękowali Paniom Dyrektorkom, Nauczycielkom i wszystkim pozostałym pracownikom placówki oraz Rodzicom biorącym udział w ich wieloletnim procesie edukacyjno-wychowawczym. My również – Nauczycielki z grupy VIII – składamy powtórnie ogromne podziękowania dla wszystkich wyżej wymienionych osób za zaangażowanie i udział w te wszystkie niezmiernie ważne działania.
 
          Pragniemy również przekazać Wam drodzy przyszli uczniowie oficjalne życzenia: zdrowia, uśmiechu od ucha do ucha, radości bez liku, szczęścia ogromu, spełnienia marzeń, samych dobrych i życzliwych ludzi wokół Was, bezpiecznych, ciepłych i wesołych wakacji, powodzenia w szkole. Nigdy nie traćcie wiary we własne możliwości, Wy jesteście płomieniem tego świata i nadzieją na lepszą przyszłość. Dbajcie o siebie i niechaj na zawsze ten cytat przyświeca Wam podczas największej podróży, jaką jest życie…
 
,,Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” – Janusz Korczak
 


 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści