Sukcesy naszych Uczniów w XI Diecezjalnym Konkursie

Sukcesy naszych Uczniów w XI Diecezjalnym Konkursie:
„Moja patriotyczna kapliczka”

Zuzanna Ogaza z kl. IV c zajęła I miejsce, a uczeń kl. VI a Maksymilian Okaj II miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie: „Moja patriotyczna kapliczka”. Wykonali oni makiety zaprojektowanych przez siebie kapliczek z elementami patriotycznymi co było odniesieniem do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Dziękujemy także innym Uczniom naszej szkoły, którzy podjęli trud wykonania makiet kapliczek i wzięli udział w konkursie: Annie Rechnio, Mai Nowakowskiej, Marcie Aksamit i Mai Kozyrze. Wszystkim życzymy dalszego rozwijania swoich talentów !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści