XI Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

XI Regionalny  Konkurs  Recytatorski  Poezji Religijnej im. św. Jana Pawła II
i sukces uczennicy klasy II a

23.05. 2018r. Uczniowie naszej szkoły: Naira  Muttalib, Michał Nadolny, Michalina Wójcik, Maja Tomasionek i Karolina Indyka  wzięli udział w XI Regionalnym  Konkursie Recytatorskiego Poezji Religijnej im. św. Jana Pawła II. Konkurs odbył się w kościele pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sosnowcu – Kazimierzu. Miło nam poinformować, że uczennica kl. II a Naira  Muttalib  zajęła w nim II miejsce. Uczennica recytowała wybrany przez siebie wiersz p. t. „Jak wygląda Pan Bóg?”.

Gratulujemy laureatce oraz wszystkim reprezentantom naszej szkoły !


    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści