Święto Niepodległości w przedszkolu

Z okazji 104 rocznicy odzyskania Niepodległości w przedszkolu zrealizowano kilka projektów w których aktywny udział brały dzieci, ich opiekunowie oraz nauczyciele.

Przedszkolny korytarz zdobią girlandy w barwach biało-czerwonych- efekt grupowego konkursu plastyczno- konstrukcyjnego: „Girlanda Narodowa”.

Został także zorganizowany miedzy przedszkolny konkurs plastyczny: „Polska- moja Ojczyzna”, w którym udział wzięli przedstawiciele sosnowieckich przedszkoli.

Kolejną inicjatywą była szósta edycja konkursu „Kokarda Narodowa”, który skierowany był do naszych wychowanków i ich opiekunów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez MMG Flagi Sosnowiec ul. Rudna oraz P.H.U.P.Aspol „Flagi i kotyliony” ul. H.Ordonówny, którym serdecznie dziękujemy.

Laureaci konkursu „Kokarda narodowa”:

I miejsce Ala Ż. gr. III

II miejsce Gabrysia K. gr. III

III miejsce Jakub B. gr.VII

Wyróżnienia:

Julia Sz. gr. III, Jakub S. gr. III, Barbara B. gr. II, Tomasz Z. gr. III

Laureaci konkursu „Polska moja Ojczyzna”:

I miejsce Karolina P. – PM nr 30

II miejsce Maja B. Aleksandra G. Maja W. Gabriela G. Zuzanna D. Gabriela K. – grupa Zające – PM nr 51

III miejsce Izabela W. – PM nr 52

Wyróżnienia:

Michalina S. Rozalia P. Maja P. – grupa Koty – PM nr 51

Grupa Biedronki – PM nr 51

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział, pomysły i czas poświęcony na przygotowanie prac.

Kulminacyjnym punktem obchodów Święta Niepodległości jest dołączenie do akcji „Szkoła do hymnu”. Przedszkolacy wraz z nauczycielami i pracownikami obsługi przedszkola odśpiewali hymn państwowy w dniu 10 listopada o godzinie 11.11.

Nauczyciele przedszkola