Święto Niepodległości w przedszkolu

Święto Niepodległości w przedszkolu

 
          W tym roku świętujemy 105 rocznicę odzyskania niepodległości.
 
Jest to czas radości i zadumy. Przedszkole jest także miejscem,w którym pokazujemy dzieciom jak piękny jest nasz kraj. Staramy się rozbudzić w dzieciach patriotyzm poprzez szanowanie symboli narodowych, znajomość hymnu czy przybliżając  historię Polski.
 
          Dziś z okazji zbliżającego się święta zorganizowaliśmy w przedszkolu uroczyste spotkanie z udziałem wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci były odświętnie ubrane, każde z przypiętym okolicznościowym kotylionem.
 
          Przedstawiciele poszczególnych grup na przygotowanej scenie zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej.
 
          Na zakończenie przyłączając się do akcji #szkoła do hymnu wszyscy odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego.
 
          Uroczystość przebiegła w miłej, podniosłej atmosferze.
 


 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści