Tydzień Szczególnej Życzliwości

Drodzy Uczniowie!

Dziś rozpoczynamy Tydzień Szczególnej Życzliwości.

Zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału w naszej akcji. Zasady są bardzo proste: bądźcie dla siebie mili, życzliwi, pomagajcie sobie i przede wszystkim uśmiechajcie się do siebie. Podczas wspólnej nauki i zabawy stosujcie zasadę przyjaźni i tolerancji.
Dodatkową atrakcję będzie stanowiła Magiczna Skrzynka Życzliwości. Od dziś możecie pisać do każdego, ale tylko miłe słowa. Forma dowolna, odręcznie bądź na komputerze. Listy mają być pełne życzliwości i radości. To także świetny sposób, żeby wyrazić do kogoś swoją sympatię. Mogą to być kartki walentynkowe. Zaadresowany list wrzucamy do Magicznej Skrzynki Życzliwości. Listy roznosić będą specjalni Posłańcy Walentego w dniu 14 lutego.
Trzymamy za Was kciuki i pamiętajcie, aby rozpoczynać dzień z ciepłym uśmiechem.

Ogłaszamy również szkolny konkurs na najciekawszy PLAKAT promujący postawę życzliwości, zrozumienia i szacunku wobec drugiego człowieka.

Technika dowolna
Format dowolny
Pracę wykonujemy indywidualnie lub w grupach ( maksymalnie 3 osoby)

Plakaty składamy w sali numer 8 do piątku 11 lutego 2011
Ogłoszenie wyników 14 lutego 2011

Na zwycięzców czekają nagrody

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści