Finał XVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Dnia 12.01.2011r.  odbył się   finał XVI  diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowych. W konkursowych zmaganiach na najwyższym szczeblu  wzięło  udział 64 finalistów ze szkół całej diecezji sosnowieckiej,  w tym  dwie uczennice naszej szkoły: Magdalena NiedbałAleksandra Tuszyńska z klasy VIb.  Wielogodzinne przygotowania, ciężka praca nad poznaniem treści  Ewangelii św. Marka, zwycięstwa w etapie szkolnym oraz dekanalnym (I miejsce M. Niedbał, II miejsce A. Tuszyńska)  i tym razem zaowocowały wspaniałym rezultatem. Magdalena Niedbał zdobyła I miejsce i została laureatką Konkursu Wiedzy Biblijnej, a Aleksandra Tyszyńska – zdobyła III miejsce.  Pamiętając o tym, że każdego roku w naszej diecezji około 1000 uczniów bierze udział w szkolnych i międzyszkolnych eliminacjach  tego konkursu – wyniki jaki osiągnęły Magda i Ola – są imponujące.

Magdzie i Oli – serdecznie gratulujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści