Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego

13 listopada 2015 r. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu świętowała otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Była to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania i dzielenia się radością. Pogoda tego dnia sprzyjała, więc wszyscy gremialnie spotkali się przy boisku. Z okazji otwarcia nowego obiektu Dyrektor Szkoły, pani Małgorzata Urban, zaprosiła wielu gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością:

 

 • Wiceprezydent Miasta Sosnowca, pani Anna Jedynak;
 • Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw edukacji, Naczelnik Wydziału Edukacji, pan Zbigniew Byszewski;
 • Radny Miasta Sosnowca, pan Wojciech Kulawiak;
 • Radny Miasta Sosnowca, pan Kamil Wnuk;
 • Radny Miasta Sosnowca, pan Paweł Wojtusiak;
 • Ksiądz Proboszcz Parafii Podwyższenia Św. Krzyża, Witold Januś;
 • Przewodniczy Prezydium Rady Dzielnicy Środula, pan Wiesław Czyż;
 • Wiceprzewodniczy Zarządu Rady Dzielnicy Środula, pan Henryk Strzelczyk;
 • Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu, pan Tomasz Pawłowski;
 • Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 51 w Sosnowcu, pani Małgorzata Mazur;
 • Kierownik Żłobka Miejskiego nr 5 w Sosnowcu, pani Małgorzata Kołaciak;
 • Kierownik Przychodni Pol-Sana-Med, lekarz medycyny, pan Robert Straszak.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać znamienitych gości, popatrzeć na występy artystyczne i sportowe. Dla uczniów szczególną atrakcją było wypuszczenie balonów w kolorach olimpijskich. Całej imprezie towarzyszyła atmosfera uczciwej sportowej rywalizacji, która – miejmy nadzieję – będzie zawsze związana z nowym boiskiem.

Wspólną zabawę wieńczyły następujące słowa:

Jesteśmy dumni, że to właśnie przy naszej szkole, z myślą o nas – sportowcach – powstało tak wspaniałe boisko. Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy włożyli swój wysiłek i serce w powstanie tych obiektów.

Dziękujemy raz jeszcze i życzymy owocnego korzystania z boiska.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści