V Zagłębiowski Przegląd Gazetek Szkolnych

W dniu 8 czerwca w szkole podstawowej nr 23 odbył się V Zagłębiowski Przegląd Gazetek Szkolnych “Im Press”. W konkursie startowały drużyny z czterech szkół, w tym nasza reprezentacja “Armaty i My”. Jury oceniało zawartość gazetek, ich atrakcyjność i poruszane na łamch tematy. Każda redakcja musiała też zorganizować swoje stoisko i jak najlepiej się zaprezentować. Dodatkowo, w czasie trwania konkursu odbywała się konferencja prasowa z Dariuszem Rekoszem – pisarzem, autorem kryminałów dla dzieci i dorosłych. Nasza “Armata i My” zdobyła aż dwie statuetki. Pierwszą za najlepszą szkolną gazetkę. Dodatkowo, nasi redaktorzy wykazali się największą dociekliwością i z rąk pana Dariusza Rekosza odebrali drugą statuetkę, właśnie za swoja aktywność.
Jest to dla nas szczególny sukces, gdyż rywalizowaliśmy po raz pierwszy i w dodatku z redakcjami, które wydają gazetki od lat.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści