Wizyta przedszkolaków w myjni samochodowej

W dniu dzisiejszym dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły już w III części cyklu “Świat wokół nas”. Tym razem ciekawe świata 6-latki odwiedziły pobliską myjnię samochodową.

Dzieci mogły obserwować pracowników myjni w akcji. Same także mogły spróbować swoich sił z myjką ciśnieniową w rękach. Nad przebiegiem prac czuwał właściciel myjni – człowiek z niesamowitym podejściem do najmłodszych. Z uśmiechem opowiadał, tłumaczył, pokazywał i bawił się wspólnie z naszymi milusińskimi. Radości nie było końca – dosłownie! Zwłaszcza, że na koniec czekała dzieci jeszcze jedna niespodzianka. Wychodząc, zostały obdarowane pysznymi jabłkami i słodką czekoladą.

Bardzo dziękujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści