Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego

29 września w naszej szkole przeprowadzone zostaną demokratyczne wybory do władz Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. W tym roku mamy żeński team ?
O funkcję przewodniczącej szkoły ubiegać się będą:
KLAUDIA JASIŃSKA KL.6A
MAJA KOWALSKA KL.8B
ALICJA NOWAK KL.7C
GABRIELA WÓJCIK KL.8C
ZOFIA ZABIEGAŁA KL.7D
Plakaty i ulotki kandydatek do władz SU już są. Kandydatki mają tydzień by przekonać do siebie i swoich programów uczniów Armaty 🙂 Wybory będą ważnym wydarzeniem. Udział w nich rozwija postawę obywatelską oraz poczucie odpowiedzialności za wspólne dobro. Chcemy stworzyć sprawnie działający samorząd, który będzie wsparciem w wielu sprawach organizacyjno – wychowawczych w szkole. Kampania wyborcza to także świetna zabawa. Warto się w nią zaangażować!
Drodzy uczniowie!!!! Słuchajcie, obserwujcie, dopytujcie o programy wyborcze. Porównujcie propozycje i oceniajcie je racjonalnie. Wybierzcie mądrze, tak jak rozum podpowiada, a Wasze szkolne życie stanie się prostsze i ciekawsze zarazem!!! ?
Pamiętajcie o tym, że w kampanii gramy fair play. I chodzi nam o to, by wypromować swojego kandydata a nie ośmieszyć czy zdyskredytować przeciwnika. Nasza kampania ma być kampanią pozytywną niezależnie od tego czy toczy się na plakatach, ulotkach czy w internecie. Bawiąc się w wybory, uczymy się też demokracji i poszanowania dla siebie nawzajem, swoich poglądów i pomysłów w tym przypadku na funkcjonowanie Samorządu.
W razie jakichkolwiek pytań, pani Ola Bonek- opiekun SU służy pomocą.
    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści