Wycieczka pierwszaków do fabryki Danone

W dniach 28 i 29 lutego pierwszaki z klas 1a, 1b, 1c i 1d odwiedziły zakład produkcyjny Danone w Bieruniu Starym. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonego od 2 lat cyklu “Świat wokół nas”. Dzieci odbyły lekcję multimedialną, na której dowiedziały się, jak ważne są w naszej codziennej diecie produkty mleczne.

Odbyły także spacer do przeszłości – poznały historię rodziny, która dała początek firmie rozpoznawalnej dzisiaj na całym świecie. Pierwszoklasiści mieli możliwość zwiedzić fragment zakładu oraz zasmakować jogurtu prosto… z linii produkcyjnej. PYCHOTA!!!
Na koniec każdy uczestnik wycieczki mógł spotkać się oko w oko z “Głodem”. Przed opuszczeniem Danona wszyscy zwiedzający zostali hojnie obdarowani upominkami.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści