Wizyta trzecioklasistów w Teatrze Zagłębia

27 stycznia uczniowie klasy IIIb i IIId udali się do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na spektakt pt. “Wakacje z duchami” (adaptacja powieści Adama Bahdaja).

Przedstawienie reżyserowane przez Jerzego Jana Połońskiego było niezwykle spektakularne – niesamowita scenografia, gra świateł, wybuchy, brawurowa gra aktorska nie pozwoliły ani przez chwilę się nudzić.

Paragon, Mandżaro i Perełka spędzają wakacje w mieszkaniu ciotki na wielkim blokowisku. Pobyt zapowiada się kompletnie nieciekawie, za oknem szaro buro, pada deszcz i wieje nudą. Jedyną atrakcją jest kot Hator, który, jak to kot, chadza własnymi drogami. Gdy gubi się po raz kolejny, chłopcy na przekór nudzie zakładają agencję detektywistyczną. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co było dalej – odwiedźcie koniecznie Teatr Zagłębia!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści