Wyniki konkursu “Lubię czytać”

W ramach propagowania czytelnictwa zorganizowany został dla klasy IIb konkurs pt. “Lubię czytać”. To drugi tak poważny projekt czytelniczy u drugoklasistów – tym razem uczniowie opisywali przeczytaną ostatnio książkę (dużą wagę przywiązywali również do strony plastycznej całości). Otrzymane prace konkursowe były wyśmienite – to dowód, że książka jest wciąż atrakcyjną formą domowej rozrywki.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy długopis – imiennie grawerowany.

Laureaci ponadto otrzymali nagrody… książkowe.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Blanka Skołucka;

II miejsce: Bartłomiej Kuciński;

III miejsce: Julia Górska;

III miejsce: Michalina Wójcik.

Wyróżnienia:

Karol Żurek;

Berenika Szeliga;

Antoni Kakała;

Szymon Gromadzki.

 

 

 

 

Gratulujemy!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści