Z wizytą w fabryce bombek oraz w Bazylice Grobu Bożego

Z wizytą w fabryce bombek oraz w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie

Uczniowie naszej szkoły odwiedzili fabrykę bombek „Decora” w Miechowie. Zobaczyli jak wytwarza się szklane, ręcznie malowane, cudeńka na choinkę. Podziwiali artystyczny kunszt pracowników fabryki a także samodzielnie przygotowywali kolorowe bombki własnego autorstwa.
Zwiedzili także Bazylikę Grobu Bożego, która także znajduje się w Miechowie. Uczniowie mogli zobaczyć wierną replikę Grobu Pańskiego, który znajduje się w Jerozolimie oraz oryginalnej wielkości kopię Całunu Turyńskiego.
Wszyscy byli mili zaskoczeni, że w naszym kraju są tak piękne i ciekawy obiekty do zwiedzania i podziwiania.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści