Zima na wesoło

W dniu 10.01.2020 w naszej szkolnej bibliotece odbył się konkurs plastyczny ” ZIMA NA WESOŁO”.
Celem konkursu było kształcenie właściwej postawy wobec świata przyrody, rozwijanie kompetencji przyrodniczych, przeżywanie radości z możliwości tworzenia, kształcenie umiejętności współdziałania i współpracy pomiędzy przedszkolakami a uczniami.
W konkursie wzięli udział reprezentanci klas I SP nr 42 oraz grup zerowych z PM nr 51. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem, pomysłami i radością tworzenia wykonali piękne prace plastyczne o tematyce zimowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i symboliczne upominki, a ich prace zostały zaprezentowane na wernisażu w bibliotece szkolnej. Po przerwie feryjnej będzie można je podziwiać na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Miejskiej “Środula ” w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści