XII Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej

ZWYCIĘSTWO W XII OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIŁKI RĘCZNEJ “LION CUP”
W LEGNICY

Uczniowie klasy sportowej osiągnęli duży sukces odnosząc zwycięstwo w prestiżowym turnieju w Legnicy. W ciągu 3 dni Nasza drużyna rozegrała 5 meczy odnosząc same zwycięstwa. Kolejno UKS KORAKOWIAK KRAKÓW 13:5, UKS EUCO II LEGNICA 17:2, MSPR SIÓDEMKA LEGNICA 14:10, EUCO UKS I LEGNICA 15:6, ŚKPR ŚWIDNICA 8:5. Jest to już 6 Ogólnopolski Turniej w ostatnich dwóch latach, w którym drużyna Zagłębia Sosnowiec zdobywa medal- Ciechanów złoto, Legnica złoto, Poddębice brąz, Legnica brąz, Zielona Góra brąz,  Świdnica brąz. Skład – Mleczko Mateusz, Waksmański Filip, Kuśta Franciszek,Dądela Kacper, Seredyka Kacper,Olszewski Mikołaj, MuriasKamil, Bieszczad Jakub, Ogrodniczak Kacper, Petlak Dawid, Lemański Paweł, Adrian Lendzion, Okaj Maksymilian, Rutkowski Wiktor, Marcin Dudek, Jakub Żaczek, Cacak Dawid, Tutaj Kamil, Wieczorkowski Maciej. Trenerem i wychowawcą klasy jest Grzegorz Mentel.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści