„Baw się razem z nami”

„Baw się razem z nami”

wizyta kółka bibliotecznego u przedszkolaków w grupie Misie

 
          26 kwietnia gościliśmy w naszej grupie uczennice z klasy 6 z Panią z biblioteki – opiekunem kółka bibliotecznego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sosnowcu.

Dziewczynki poprowadziły w niezwykle kreatywny sposób zajęcia dla naszej najmłodszej grupy przedszkolaków. Było dużo zabaw ruchowych, bańki mydlane, wspólne tańce, teatrzyk dla dzieci i zagadki. Na koniec uczennice z dziećmi wykonały przepiękne zakładki do książek. Dziewczynki spisały się na medal, podbiły serca przedszkolaków. Uśmiech nie schodził dzieciom z buzi, co widać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.
 


Serdecznie dziękujemy Pani Beacie i uczennicom z klasy 6 – Mai, Julii, Lenie, Oliwii i Sandrze za wizytę w naszym przedszkolu i zapraszamy ponownie.\
 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści