Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Biesiada Królewska

W naszej szkole  odbyła się akcja charytatywna, która zgromadziła liczne tłumy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości, którzy postanowili wesprzeć dzieło niesienia  pomocy dziewczynce o imieniu Anitka. Mieszka Ona w dalekiej Zambii i od 7 lat jest adoptowaną przyjaciółką społeczności uczniów szkoły.  W ramach międzynarodowej akcji „Adopcja Serca”, do której przystąpiła szkoła, uczniowie  po raz kolejny, zbierali   fundusze   na Jej kształcenie.

W tym roku, w czasie „Biesiady Królewskiej”, mogliśmy się przenieść  w odległe czasy średniowiecza.  Klimat tamtych czasów, piękne pieśni, urokliwe tańce, przybliżyły nam występy: Scholi Nativitatis oraz  zespołu tanecznego: Lorien. Nasza charytatywne impreza została  włączona,  w realizowany przez  szkołę program „Comenius”.

Dzięki ofiarności rodziców, babć i dziadków,  i wszystkich ludzi dobrej woli, po uczcie duchowej, odbyła się także uczta dla ciała i  mogliśmy degustować  najwyborniejsze ciasta.

Po raz kolejny, dar naszych serc, przekroczył odległe  granice Polski i Zambii  i rozpalił promyk nadziei na godne życie 13-letniej dziewczynki o imieniu Anitka.

 

W imieniu organizatorów, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się

w organizację tego przedsięwzięcia.

 

W trakcie „Biesiady Królewskiej” rozdano nagrody w konkursie „Księżniczka /Rycerz dobrego zachowania”.

Oto lista nagrodzonych uczniów, którym gratulujemy szlachetnego tytułu:

„KSIĘŻNICZKI / RYCERZA DOBREGO ZACHOWANIA”

 

DANIEL GARBIEC – oddział przedszkolny nr 1

KINGA BOROWIECKA – oddział przedszkolny nr 2

ZUZANNA   OGAZA  – oddział przedszkolny nr 3

AGATA HAJNIAK – kl. I a

DARIA ROMANIENKOWA – kl. I b

FILIP KARLIŃSKI – kl. I c

KAMIL MATOGA – kl. I d

 

OLGA RAKOCZY – kl. II a

KACPER DĄDELA – kl. II b

KAMIL TUTAJ – kl. II c

 

MIKOŁAJ TWARÓG – kl. III a

SZYMON MADEJ –  kl. III b

KUBA ZDRODOWSKI – kl. III c

NATALIA BOROWIECKA – kl. III d

 

ANTONINA MARSZAŁEK –  kl. IV a

ANNA CZERNIEWSKA – kl. IV b

ALEKSANDRA KAROŃ –  kl. IV c

 

ALICJA SADOWSKA – kl. V a

JAKUB LASOTA – KL. V b

DAWID FLOREK – kl. V c

 

DANIEL CZERNEK – kl. VI a

JULIA STRUMIŃSKA  – kl. VI b

DAMIAN PILAWSKI – kl. VI c

Gratulujemy !

 

WYNKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZE

PRZEBRANIE BIESIADNE:

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 51 :

Grupa  Pszczółki  – NATALIA WIECZOREK

Grupa  Żabki – MICHAŁ MĘDAKOWSKI

Grupa Wiewiórki – AMELIA MGŁOSIEK

Grupa  Zające – ALICJA WIECZOREK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR  42:

oddział przedszkolny nr 1 – JULIA SNAKOWSKA, BARTOSZ KARAFIOŁ

oddział przedszkolny nr 2 –  FILIP KANIA

oddział przedszkolny nr 3 –  BARTOSZ KRĘCISZ

 

 

kl. I a –  SZYMON BETKA

kl. I b – MAJA KOWALSKA

kl. I c – GABRIELA MUSIAŁ, KACPER WIREK

 

kl. II b – MICHAŁ CZERNECKI

kl. II c –  DOMINIKA OSIŃSKA

 

kl. III a –  MIKOŁAJ TWARÓG, MACIEJ TWARÓG

kl. III b –  ŁUKASZ BETKA

kl. III c – NATALIA PIASECKA

 

 

kl. IV a – BARBARA KUCHARSKA, ALEKS AMBROŻY

kl. IV b – OLIWIA FORNALCZYK, PAWEŁ BORYCZKO

kl. IV c – MARTYNA DĄBEK

 

kl. V b –  BATRTOSZ GŁADZIK

kl. V c – PATRYK PYRKOSZ

 

kl. VI a – KACPER WAKSMAŃSKI

kl. VI b – JULIA KOWALCZYK

kl. VI c – DAMIAN PILAWSKI

Gratulujemy

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści