Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

W dniu 21 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych Gumisie i Smerfy świętowały Dzień Babci i Dziadka.

Z tej okazji na zaproszonych gości czekał nie tylko słodki poczęstunek, ale też bogaty występ artystyczny. Dzieciaki zmieniły się bowiem w profesjonalnych aktorów i przedstawiły bajkę “Królewna Śmieszka”. Była to muzyczna opowieść pełna humoru i ciepła. Widownię ujęły za serce popisy 6-latków, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, co zresztą widać na filmie. Miłego oglądania! [kliknij, aby wyświetlić film]

Następnego dnia nasze 6-latki zaprezentowały tę samą bajkę zaprzyjaźnionym dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 51. Im także ogromnie się podobało przedstawienie!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści