Ferie w szkole dla przedszkolaków

W dniu 3 lutego w ramach akcji “Ferie w szkole” odbyły się u nas podchody z udziałem przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 51. W zabawie wzięły udział wszystkie 4- i 5-latki. Czekały na nich korytarze pełne tajemniczych wskazówek i zagadek, a także sale wypełnione zadaniami. Maluchy musiały sobie poradzić m.in. z układaniem puzzli, wprowadzaniem piskląt do kurnika, odnajdywaniem drogi w labiryncie. Należało się również wykazać wiedzą bajkową. Oczywiście dzielne przedszkolaki przeszły wszystkie próby śpiewająco! A że radosny nastrój opanował wszystkich, zabawa była na całego! Sprawczyniami tegorocznego “podchodowego” zamieszania były: Magda Bargieł, Klaudia Kwiatkowska, Agnieszka Micke, Marta Trajer i Katarzyna Ślęzak.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści