Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

W 2013 roku do półgodzinnej próby ustanowienia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób na terenie całego kraju przystąpiło 83111 osób. Ponownie – z okazji ogłoszonego na 16 października Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca – podjęliśmy się próby pobicia rekordowego wyniku z 2013 r.

Całe wydarzenie trwało pół godziny (w całej Polsce o tej samej porze t.j. 12.00 – 12.30). Przystąpiło do niego 81 uczniów z klas piątych i szóstych. Wspólnie udało nam się wykonać 387 cykli. GRATULUJEMY i dziękujemy za świetną zabawę i fascynujące przeżycie.

Organizatorka – p. Anna Banaś oraz koordynatorzy: p. Aneta Panek, p. Klaudia Kwiatkowska, p. Aleksandra Żyłka-Szczepańska, p. Tomasz Gołuchowski. Akcję udokumentowali p. Aneta Twaróg i p. Piotr Morka.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści