Jeden z dziesięciu – konkurs

26 kwietnia 2016r odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu” w kategorii klas IV. W eliminacjach tych wzięło udział 22 uczniów, z czego jak sama nazwa wskazuje – dziesięciu z nich bez podziału na klasy zakwalifikowało się do finałowego etapu. Szczęśliwa dziesiątka to: Jakub Taborowski, Tomasz Stokłosa, Nadia Makowska, Oliwia Kurylas, Kamil Tutaj, Piotr Czerniewski, Joanna Berak, Kamil Murias, Jakub Bieszczad oraz Michał Czernecki . W finale konkursu, który odbył się 11 maja 2016r  I miejsce zajął Piotr Czerniewski, II miejsce wywalczył Jakub Taborowski, a III miejsce przypadło Tomaszowi Stokłosie. Pozostałym uczniom również gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści