Konkurs “Gdy Ty zostaniesz Aniołem, to ziemia rajem będzie”

W miesiącu listopadzie chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 3 edycji Konkursu Plastycznego – „Gdy Ty zostaniesz Aniołem, to ziemia rajem będzie. Konkurs został zorganizowany przez Filię nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.

Uczniowie klas I – III wykonywali dowolną techniką kartkę świąteczną, natomiast uczniowie klas IV – VI przestrzenną postać anioła. Wszystkie wykonane kartki i anioły zostały przez organizatorów przekazane na kiermasz do Hospicjum św. Tomasza w Sosnowcu, a dochód z ich sprzedaży wspiera budowę sosnowieckiego ośrodka dla potrzebujących pomocy.

Wśród 29 prac oddanych na  konkurs z naszej szkoły, jury wyróżniło prace wykonane przez ucznia
klasy Ia MIKOŁAJA TWAROGA.
Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, piękne prace i wielkie serce. Mikusiowi gratulujemy zdobytego wyróżnienia !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści