Spotkanie świąteczne w Zespole Szkół Specjalnych

W ramach kolejnego spotkania integracyjnego ze społecznością Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 klasa VIIa uczestniczyła w spotkaniu świątecznym w tamtejszej szkole.

Przedstawienie jasełkowe zrobiło ogromne wrażenie. Aktorzy, ubrani całkowicie na czarno, mieli tylko naszyte elementy odblaskowe, które świeciły w ciemności. Na podobnej zasadzie zbudowano całą scenografię. Spektakl o narodzinach Dzieciątka Jezus skonstruowany był w formie ruchu scenicznego, któremu towarzyszyła ilustrująca muzyka. Oglądanie tak przedstawionej historii było dla wszystkich sporym przeżyciem. Po jasełkach był czas na życzenia i wspólny poczęstunek. Uczniowie “armaty” blisko miesiąc wcześniej przygotowywali się do tego spotkania. Samodzielnie wykonali dla każdego ucznia “Franciszkańskiej” kartki z życzeniami, które dołączyli do paczuszek z pierniczkami i czekoladkami. Na zakończenie wizyty rozdali podarunki gospodarzom.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści