Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu drużynowym

W miesiącu grudniu 2011r. w szkole podstawowej nr 45 odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w pływaniu drużynowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Obie reprezentacje na zawodach tych spisały się bardzo dobrze zajmując kolejno IV i III miejsce.

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Natasza Sęp, Nicole Adamczuk, Agata Kurek, Wiktoria Kłap, Okonek Kamila, Izdebska Andrea, Musiał Aleksandra, Wójcik Weronika, Makowska Dominika, Noworzyn Wiktoria, Komur Adrianna

Drużynę chłopców reprezentowali: Bartłomiej Pelc, Adrian Borzyszkowski, Bartosz Gładzik, Piotr Tomkiewicz, Daniel Czernek, Jan Kosmala, Olaf Kiernicki, Filip Zabielny, Oliwer Rubik, Szymon Gładzik, Szymon Gabryel, Paweł Dziurla, Wojciech Konarski.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści