Konkurs świetlicowy dla pasjonatów pt. “Mam talent”

Jak co roku świetlica szkolna zaprosiła uczniów klas 1 -6 na konkurs “Mam talent” dla pasjonatów jakiegoś hobby. Zwycięski okazał się taneczny występ Jagody Stachurki, Mai Nowakowskiej, Anny Rechnio, Sandry Kowalskiej i Zuzanny Majewskiej z klasy IIIc, na drugim miejscu uplasowała się Michalina Wójcik z klasy Ib (taniec akrobatyczny), a na trzecim mistrz kostek Rubika – Mateusz Makarenko z klasy VIc. Dzieci zdobyły wiele wyróżnień, każdy uczestnik konkursu został doceniony prezentem za odwagę, humor, talent i wspaniałą pasję.

Obejrzyjcie filmik i podziwiajcie nasze talenty!

WYRÓŻNIENIA:

Mateusz Bożek – kl. Ib (mistrz matematyczny);

Emilia Wójcik, Oliwia Zadęcka, Maja Okraszewska – kl. IIIa (taniec);

Nadia Kowalska – kl. IIIe (wokal);

Tytus Delowski – kl. IIIe (animacja);

Sebastian Zygulski – kl. IIIe (sztuki walki);

Wiktoria Domańska – kl. IIId (wokal);

Lena Gmiter, Natasza Dyjas (wokal);

Maciej Twaróg, Mikołaj Twaróg (śpiew a capella).

GRATULUJEMY!

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści