Poznaj bezpieczny internet

23 lutego klasy II d i II c wzięły udział w warsztatach pt” Sieciaki pl – poznaj bezpieczny internet” zorganizowanych przez wolontariuszki Fundacji Orange. Zajęcia dotyczyły bezpieczeństwa dzieci w internecie i poruszały tematy m.in. netykiety (czyli zasad kultury obowiązującej wszystkich w internecie), prywatności w sieci, kontaktów online, niebezpiecznych treści i nadmiernego korzystania z internetu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały 3 filmy edukacyjne o przygodach sieciaków- pozytywnych bohaterach, którzy dbają o bezpieczny internet oraz z zaangażowaniem rozwiązywały zadania, zagadki i rebusy związane z tą tematyką. Najlepsi zostali nagrodzeni maskotkami, a wszyscy uczestnicy otrzymali  książeczki edukacyjne i przydatne gadżety.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści