“Noc w szkole” – edycja 2014

W nocy z 16 na 17 maja odbyła się kolejna edycja “Nocy w szkole” dla uczniów 3 klas. Tegoroczna odsłona (pod kierownictwem p. Katarzyny Ślęzak) przyciągnęła rekordową liczbę chętnych, którzy nie bali się niecodziennych wyzwań. Odważni musieli najpierw przejść chrzest bojowy – wszyscy zdali śpiewająco. Następnie, by zebrać siły na najważniejszy moment “Nocki w szkole”, dzieci udały się na jadalnię – tutaj czekały na nich hot dogi i ciepła herbata.

Największym wyzwaniem, jakie czekało na uczniów, były podchody z podziałem na dwa zespoły. Uczniowie musieli szukać w ciemnościach (mając jedynie do dyspozycji latarki) wskazówek i pytań. Po wykonaniu zadań czekała ich nagroda – strzeżona jednak przez…

Po zmaganiach z ciemnościami przyszedł czas na zabawy i projekcje filmów w salach. Jedna myśl nie dawała dzieciom jednak spokoju – dlaczego słyszeli “prawdziwego” ducha, choć nie mieli okazji go dostrzec…?

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści