Ogłoszenie świetlicy szkolnej

ŚWIETLICA SZKOLNA

ogłasza zapisy dzieci do świetlicy na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do świetlicy w nowym roku szkolnym Informujemy, że w  zakładce „Dla rodziców”  „Świetlica szkolna” znajduje się  karta przyjęcia dziecka na świetlicę. Kartę proszę uzupełnić, podpisać i złożyć na portierni szkoły do dnia 24 czerwca 2020 r. Wszelkie pytania proszę  kierować na adres swietlica.zs2@interia.pl

W sytuacji gdy jeden z rodziców wychowuje dziecko i nie ma możliwości podpisu drugiego z opiekunów prosimy o adnotację u dołu karty np. „Rodzic sam wychowuje dziecko” i podpis.

Można zapisać dziecko na obiady – karta  znajduje się w zakładce „Dla rodziców”, „Korzystanie z wyżywienia”, ”Karta zgłoszenia na obiady”. Kartę zgłoszenia na obiady prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły do dnia 15 sierpnia 2020 r (można zostawić na portierni wraz z kartą do świetlicy).

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści