Ogólnopolski program “Finansoaktywni”

Nasza Szkoła przystąpiła do programu ogólnopolskiego Finansoaktywni, jest to program edukacyjny dla uczniów i nauczycieli organizowany przez Ministerstwo Finansów. Tegoroczna edycja skierowana jest do szkół podstawowych, a jej misja brzmi: Planujemy budżet. Dzięki udziałowi w programie uczniowie( klasy 7 i 8) dowiedzą się m.in. jak duże znaczenie ma budżet – od osobistego i rodzinnego, aż po budżet państwa oraz w jaki sposób możemy decydować o wydatkach w naszym miejscu zamieszkania. Chętni uczniowie na zakończenie programu przystąpią do Konkursu.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął Minister Edukacji Narodowej.

Uważaj na małe wydatki. Niewielki wyciek zatopi wielki statek! (Beniamin Franklin)


Dodatkowych informacji udziela Jolanta Czapla

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści