Pomagamy zwierzakom przetrwać zimę

Akcja Pomagamy zwierzakom przetrwać zimę zakończona! Gorąco dziękuję wszystkim rodzicom i dziadkom, dzięki którym powstały piękne i solidnie zrobione budki. Wszystkie trafiły na ulice naszego miasta. Podczas największych mrozów mogły w nich zamieszkać bezdomne koty. Szkoda tylko, że tak małym zainteresownaniem cieszyła się akcja wśród uczniów klas starszych, (chociaż można było za to zdobyć dodatkowe punkty). Może w przyszłym roku do nas dołączycie. Zapraszam już dzisiaj. 

 

Budki pomagali dorosłym wykonać: K. Radomski IVc, K. Rygał Vc, M. Kozłowska IVb.

 Z klas młodszych: A. Dziembor III b, O. Fornalczyk, A. Czerniewska, M. Rygał z klasy Ib, oraz W. Nowakowska, R. Krzepkowska, O. Karoń, K. Mróz, P. Rokicka, A. Chwałkowska, O. Dziembor, M. Dziembor, A. Michalec, W. Salisz, E. Kozieł, Ł. Lamprecht, M. Dąbek z klasy Ib.

 A oto i nasze budki: 

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści