Ślubowanie klas pierwszych

„Kiedyś byłem przedszkolakiem
Lecz to dawne czasy
Już od dzisiaj uczniem jestem
Uczniem pierwszej klasy”

14 października od samego rana w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie klasy Ia i Ib ubrani w strój galowy, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowany sprzęt nagłaśniający – to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście.

Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swoich wychowawców: p. Aleksandry Żyłki-Szczepańskiej, p. Michała Spieczyńskiego program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszyscy zgodnie złożyli ślubowanie. Pasowania na uczniów szkoły dokonała pani Dyrektor Małgorzata Urban.

Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści