Sosnowieckie Biegi Przełajowe

Bardzo dobrze wypadły dziewczęta z naszej szkoły w drugim biegu tegorocznej edycji “Sosnowieckich Biegów Przełajowych”, które odbyły się 3 listopada 2011 na Środuli przy “górce narciarskiej”  W bardzo licznej i silnej obsadzie dziewczęta zajmowały punktowane miejsca dzięki czemu przesunęły się o kilka oczek wyżej w klasyfikacji generalnej. Tak dobry wynik możemy zawdzięczać: Juli Nowak, Natalii Argasińskiej, Wiktorii Szatan, Karolinie Musiałowskiej, Emilii Bajórkiej, Dominice Kaszy, Agacie Niziurskiej i Oli Zbiżek. Grupę młodszą reprezentowały: Sekuła Weronika, Frajer Natalia, Żaczek Karolina, Klaudia Janda, Adrianna Sobolewska, Monika Widurska, Klaudia Struzik, Julia Strumińska, Aleksandra Tokarz i Aleksandra Komur. Na szczególne uznanie zasługuje Weronika Sekuła, która zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Następny bieg odbędzie się  w kwietniu 2012 r.

Wszystkim dziewczętom gratulujemy i dziękujemy

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści