VI edycja programu społecznego “Szkoła bez Przemocy”

Nasza Szkoła przystąpiła do kolejnej edycji Projektu SZKOŁA BEZ PRZEMOCY. W VI edycji kibicujemy fair play…  Nasza Szkoła postanowiła włączyć się aktywnie w przygotowanie  wydarzeń związanych z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej poprzez promocję idei kibicowania fair play. Razem z organizatorami programu społecznego pokażemy, że na polskich stadionach można kibicować bezpiecznie, a przemoc i agresję można zmniejszać podobnie jak w szkołach.  VI edycja programu SZKOŁA BEZ PRZEMOCY przewiduje wiele konkursów, nawiązujących do idei kibicowania fair play i wyjątkowe nagrody, dla prawdziwych kibiców!  Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w ogólnopolskiej akcji „Kibicuję fair play”.

 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści