Warsztaty Fotograficzne w Przedszkolu

Dnia 03.06.2022 w naszym przedszkolu  w ramach współpracy  z rodzicami zapraszamy chętnych rodziców – pasjonatów, pracujących w ciekawych zawodach – do organizowania spotkań z dziećmi. Warsztaty fotograficzne dla dzieci 5-6 letnich(grupa III Biedronki, VIII Zające) przeprowadziła pani fotograf- Karolina
 
Gurdziel.  Spotkanie z dziećmi  rozpoczęło się od prezentacji różnorodnych aparatów fotograficznych  i w przystępny, prosty sposób  pani fotograf omówiła ich budowę. Po tych wyjaśnieniach nastąpił moment najciekawszy- dzieci mogły same  popatrzeć przez obiektyw i zobaczyć jak wygląda w nim ich pozująca koleżanka i zrobić zdjęcie.
 
Na koniec pani fotograf zrobiła wszystkim dzieciom wspólną fotografię. Okazało się, że pozowanie do zdjęcia nie jest łatwe- trzeba przez chwilę stać nieruchomo. Dzieci zrozumiały ile trzeba poświecić pracy aby wykonać dobre zdjęcia.
 
Być może za kilka lat któryś z naszych przedszkolaków zostanie zawodowym fotografem. Myślimy, że organizowanie takich spotkań w przedszkolu daje radość i walory wychowawcze . Taką formę współpracy  z rodzicami na pewno będziemy kontynuować w przyszłości. Serdecznie dziękujemy pani Karolinie za przeprowadzenie warsztatów fotograficznych.
 


 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści