Jeszcze dłuższy Dzień Dziecka

14 czerwca w ogrodzie polisensorycznym odbył się festyn “Jeszcze dłuższy Dzień Dziecka” organizowany przez Szkołę Specjalną nr 4 wraz z biurem poselskim posła Mateusza Bochenka i przyjaciółmi ze SCWEW. Na scenie występowało wielu zdolnych artystów , a wśród nich soliści i chór “Armata band” z Zespołu Szkół nr 2. Nie sposób wymienić wszystkich festynowych atrakcji, ale dzięki wspaniałym “makijażystkom” z naszego przedszkola: Pani Agnieszce Bzówce -mamie naszego przedszkolaka i Pani Justynie Wieczorek , dzieciaki zmieniały swoje twarze w wizerunki ulubionych bajkowych bohaterów. Słoneczna pogoda , moc atrakcji i wspaniała atmosfera, to gwarancja udanej zabawy i taka właśnie była na festynie.
 


 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści