Wizyta w Nadleśnictwie

Dnia 15.05.2015 klasa 4a oraz 4c wybrały się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Siewierza. Na miejscu, panie przewodniczki oprowadzały i opowiadały o różnych ciekawych rzeczach związanych z przyrodą. – Zwiedzanie zaczęliśmy od małego, ogrodzonego lasku, w którym można było wyróżnić wiele gatunków drzew i krzewów, znanych z lekcji przyrody – mówi Nadia. Później, w sali edukacyjnej wszyscy mieli okazję posłuchać odgłosów leśnych zwierząt. Po części edukacyjnej przyszedł czas na rozrywkę. Na małej polanie, z altaną i grillem dzieci miały czas wolny dla siebie. Dziewczynki bawiły się wspólnie na kocach, chłopcy z natomiast rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej. Zwyciężyła klasa 4a.
Atrakcją był też poczęstunek i to zarówno kiełbaski z grilla, jak i grillowane samodzielnie pianki marshmallow

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści