Wycieczka kl. VII a do Czernicy

28 maja klasa VIIa spędziła w Czernicy. Scenariusz całodziennej zabawy, zorganizowanej przez “Horyzonty Kultury”, nawiązywał do książek i filmów o Harrym Potterze.

Było losowanie domów z Tiary Przydziału, wizyta na ulicy Pokątnej, w Zakazanym Lesie, lekcja eliksirów, kremowe piwo w “Dziurawym Kotle”, gra terenowa pełna różnorodnych zagadek, zawody quidditcha. Uczniowie byli też na peronie 9 i 3/4 i samodzielnie wykonali swoje różdżki w sklepie Olivandera. Na koniec każdy otrzymał w nagrodę “złoty znicz”. Oprócz zorganizowanego czasu była też chwila odpoczynku na leżaczkach i kocykach, okazja do zabawy na placu zabaw i obserwowanie przyrody przy jeziorku. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści