Dla rodziców: W zakładce "Nasza oferta" umieszczony został "Szkolny zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2022/2023"

Wyniki V Regionalnego Konkursu „Nadzieja Uczy Czekać Pomalutku”

WYNIKI  V REGIONALNEGO KONKURSU

POŚWIĘCONEGO POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

„NADZIEJA UCZY CZEKAĆ POMALUTKU”

 

KATEGORIA RECYTATORSKA

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV – VI

I miejsce – ALEKSANDRA  ZAWALSKA – wiersz p. t.„Wyznanie”, Szkoła Podstawowa w nr 40 w Sosnowcu, kl. V , nauczyciel przygotowujący – p. Monika Wileczek

II miejsce – KATARZYNA SZCZĘŚNIAK  –wiersz  p. t.„ Różne samotności”, Zespół Szkół w Gołaczewach , kl. IV, nauczyciel przygotowujący – ks. Michał Surma

III miejsce – JULIA TENERLE  –wiersz  p. t.„O łasce Bożej w brzydkim kościele”, Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Bochniak

Wyróżnienia:

JULIA PRZEWIEŹLIK  –wiersz p. t.„Lamentacje starego kawalera”, Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Anna Pastusiak

JULIA CZERNIAWSKA – wiersz p. t.„ Sprawiedliwość”, Szkoła Podstawowa nr 23  w Sosnowcu, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Bochniak

GABRIELA WÓJCIK  – wiersz p. t.„List”,  Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Renata Wadowska – Małek

OLIWIA ZIĘTARA  – wiersz p. t.„Żal”,  Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu, kl. VI, nauczyciel przygotowujący – p. Renata Wadowska – Małek

KRZYSZTOF DUNAL – wiersz p. t.„Nie tylko my”,  Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie, kl. V, nauczyciel przygotowujący – p. Dorota Sękowska

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. 7 – 8 ORAZ III KL. GIMNAZJUM

I miejsce – ALICJA WÓJCIK – wiersz p. t.” Do moich uczniów”, Szkoła Podstawowa nr46 w Sosnowcu , kl. VII, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Gwoździk

I miejsce –JAN MADEJCZYK– wiersz p. t.” O firankach w stajni”, Katolickie Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej, kl. III gimnazjum, nauczyciel przygotowujący – p. Justyna Gaber

II miejsce – ALICJA KONOPKA  – wiersz p. t.„ Bliscy i oddaleni”, Szkoła Podstawowa nr 46  w Sosnowcu , kl. III gimnazjum, nauczyciel przygotowujący – p. Joanna Adamczyk

II miejsce – KAROLINA BĘTKOWSKA– wiersz p. t.„ Boję się Twojej miłości”, Szkoła Podstawowa nr 42  w Sosnowcu, kl. VIII, nauczyciel przygotowujący – p. Renata Wadowska – Małek

III  miejsce – MARIA ROLKA   – wiersz p. t.„Cierpliwość”, Zespół Szkół w Gołaczewach, kl. VIII,  nauczyciel przygotowujący – ks. Michał Surma

III  miejsce – HANNA WAWRZYNIAK   – wiersz p. t.„Nadzieja”, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. VII,  nauczyciel przygotowujący – p. Edyta Żybort

Wyróżnienia:

JULIA BUJAK  – wiersz p.t. „Żeby wrócić” , Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu,  kl. VII, nauczyciel przygotowujący – p. Małgorzata Butryn

OLIWIA POPIOŁEK – wiersz p. t. „Różne samotności”, Szkoła Podstawowa w nr 46 w Sosnowcu, kl. VIII , nauczyciel przygotowujący – p. Anna Danielewska

KAROLINA MĄKOL – wiersz p. t. „Czas niedokończony”, Zespół Szkół w Gołaczewach, kl. VIII, nauczyciel przygotowujący – ks. Michał Surma

NATALIA PIASECKA – wiersz p. t.„Bezdzietny anioł”, Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu , kl. VIII,  nauczyciel przygotowujący – p. Renata Wadowska – Małek

KATEGORIA PLASTYCZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

I miejsce – MATEUSZ KOPEĆ –  ilustracja do wiersza p. t.„O Świętym Wojciechu”, Szkoła Podstawowa w nr 4 w Czeladzi, kl. I , nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Cyz

II miejsce – WIKTORIA ZIELIŃSKA  – ilustracja do wiersza  p. t.„ Lekarstwo dla złośnicy”, Szkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie górniczej, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Barańska

III miejsce – NIKODEM JURCZYK  – ilustracja do wiersza  p. t.„List do Matki Boskiej”, Szkoła Podstawowa w Kwaśniowie Dolnym, kl. III, nauczyciele przygotowujący – p. Aleksandra Rutkowska i p. Anita Jurczyk

Wyróżnienia:

EMILIA WÓJCIK – ilustracja do wiersza p. t.„Jezu z huczącą jak pszczoła raną”, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Strzyżowicach , kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Ewelina Kotuła

NATASZA MAGDZIARZ – ilustracja do wiersza p. t.„ W klasie  ”, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu, kl. I, nauczyciel przygotowujący – s. Jozuela – Małgorzata Biernat

 

ALEKSANDRA KAFKA – ilustracja do wiersza p. t.„Proszę o wiarę”,  Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu, kl. III, nauczyciele przygotowujący – p. Małgorzata Butryn i p. Justyna Bąchór

MARTA KATUSKA– ilustracja do wiersza p. t.„ Obrazek ze Św. Mikołajem”, Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, kl. III, nauczyciel przygotowujący – p. Elżbieta Dziwosz

JAN SIERZYŃSKI– ilustracja do wiersza p. t.„Arka  ”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi, kl. I, nauczyciel przygotowujący – p. Katarzyna Czy

MICHAŁ SONIK – ilustracja do wiersza p. t.„Nadzieja ”, Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu, kl. II,

GRATULUJEMY !

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści