Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień…

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień…

 
Są miejsca, czasy i ludzie , których się nie zapomina
 
Wczorajsza uroczystość w naszej Armata i My była pełna radości, wspomnień, zacnych gości ze świata polityki, kultury, emerytowanych pracowników i kadry kierowniczej, absolwentów, uczniów i wielu bliskich naszej szkole.
 
Nadanie sztandaru i zakopanie kapsuły czasu to punkty honorowe tej fantastycznej uroczystości.
 
Można było cofnąć się w czasie podziwiając wystawę pamiątek, posłuchać fantastycznego występu Armata Band czy wspomnień czytanych przez prowadzące całą uroczystość panią Jadwigę Felczak i absolwentkę Alicję Sikorską.
 
Wszyscy zaśpiewali “happy birthday ” i skosztowali ogromnego tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję


Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w przygotowanie tak hucznej imprezy.
 
 

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści