Blog internetowy kl. IVb – premiera

W poprzednich latach uczniowie kl. IV b prowadzili kronikę klasową. Ówczesne prace dotyczyły przede wszystkim opisu szkolnej rzeczywistości. W trzeciej klasie wychowawca zmienił strategię. Podopieczni skoncentrowali się na fantastyce – dzięki temu mieli okazję wylecieć poza naszą planetę i tam przeżywać niesamowite przygody.

Dzisiaj chcemy to wszystko połączyć, ale zupełnie w innej formie – stąd pomysł założenia internetowego bloga. Aktualnie uczniowie klasy IV b redagują wpisy za pomocą mobilnej aplikacji Blogger. Strona ma dwie wersje – klasyczną (bogatszą w funkcje) oraz mobilną. Przy drzwiach wejściowych szkoły znajduje się informacja o blogu oraz kod QR, który wystarczy zeskanować, by przenieść się do…

Zachęcamy do odwiedzin:

https://armatablog.blogspot.com

    Udostępnij na

Wydrukuj ten post

Może Ci się także spodobać

Przejdź do treści