Spotkanie Rodzinne Grupy II „Kotki”

SPOTKANIE RODZINNE
GRUPY II„KOTKI”
Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Dnia 22.01.2024r. w sali Przedszkola Miejskiego nr 51 w Sosnowcu, odbyło się uroczyste spotkanie rodzinne grupy II ,,Kotków”, zorganizowane z okazji dnia Babci i Dziadka. Na tle  dekoracji dzieci zaprezentowały swoim  Dziadkom  program artystyczny.
Dzieci  stojąc na scenie, dla najbliższej ich sercom publiczności, przedstawiły montaż słowno- muzyczny. Ponadto grupa wykonała instrumentalizacje do piosenki „ Moja Babcia”. Pod koniec występu dzieci przekazały zebranym na sali Dziadkom, własnoręcznie wykonane prezenty. Wręczone serduszka wywołały  wiele radości wśród zaproszonych gości.
Cała uroczystość upłynęła w radosnym oraz podniosłym tonie. Doprawdy, to były dla wszystkich niezapomniane chwile!
Nauczycielki grupy II ,,Kotki” wraz z wychowankami, składają serdeczne podziękowania Rodzicom, za organizację poczęstunku dla zaproszonych Dziadków. Wyrażamy także ogromną radość, że mogliśmy spędzić ten dzień w tak sympatycznym gronie.